شلاق زدن مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی

شلاق زدن: مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی شیمیایی استفاده حشرات حرارت اسپری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازار آپارتمان‌های نوساز در منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران

بازار مسکن منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران یک بازار با دامنه قیمت وسیع است که بهای یک آپارتمان نوساز در محله‌های متفاوت آن از چند ده میلیون تا بیش از یک میلیا

بازار آپارتمان‌های نوساز در منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران

بازار آپارتمان های نوساز در منطقه ۴ تهران

عبارات مهم : ایران

بازار مسکن منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران یک بازار با دامنه قیمت وسیع است که بهای یک آپارتمان نوساز در محله های متفاوت آن از چند ده میلیون تا بیش از یک میلیارد تومان متغیر است.

به گزارش «دنیای اقتصاد»، منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران بیش از یک سال است که به عنوان دومین منطقه پرمعامله پایتخت کشور عزیزمان ایران در رده بندی مناطق بر حسب حجم معاملات مسکن قرار گرفته و یکی از مناطق مصرفی پایتخت کشور عزیزمان ایران به شمار می رود که تقاضای آپارتمان های کوچک، میان و بزرگ متراژ را همزمان پاسخ می دهد و افراد با بودجه های متفاوت از طبقات پایین درآمدی تا طبقات میانگین و در بعضی محله ها طبقات پردرآمد، می توانند گزینه مناسب خود را در این منطقه بیابند.

از آنجا که این منطقه نیز در حدود دو ماه اخیر دستخوش تحولات قیمتی ناشی از واکنش‌ها مخرب فروشندگان مبنی بر قیمت گذاری حبابی بود، رشد معاملات این منطقه در ماه پرمعامله دی اندک و در حد ۴ درصد بوده هست. هر چند این منطقه به علت سطح مناسب تر قیمت اوضاع مناسب تری به لحاظ میزان ریزش معاملات نسبت به منطقه ۵ دارد و حداقل در تلاطم اخیر بازار دچار رشد منفی حجم معاملات نشده هست، ولی در عین حال با توجه به رشد نقطه ای ۱۸ درصدی قیمت میانگین هر مترمربع آپارتمان در منطقه ۴ طی ماه گذشته، نگرانی نسبت به آینده بازار این منطقه میان متقاضیان خرید مسکن شدت یافتن شده است است.

بازار آپارتمان‌های نوساز در منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران

بررسی قیمت قطعی معاملات آپارتمان نوساز در منطقه ۴ از ابتدای بهمن تا کنون نشان می دهد واحدهای نوساز که قیمت نهایی آنها تعیین کننده قیمت آپارتمان در هر منطقه است با رشد قیمتی محسوسی نسبت به معاملات دی ماه روبه رو نبوده اند و بازار به سمت ثبات قیمت به پیش می رود. ارزان ترین آپارتمان نوساز (تا ۵ سال ساخت) فروخته شده است در نیمه اول دی ماه، واحد ۴۵ مترمربعی ۳ ساله واقع در شمیران نو، خیابان هژبری است که مترمربعی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شده است هست. در برابر گران ترین آپارتمان نوساز منطقه ۴ واقع در محدوده هروی، خیابان وفامنش واقع شده است که ۷۵ مترمربع مساحت دارد و با توجه به همجواری با محله پرجاذبه پاسداران، مترمربعی ۱۴ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان به فروش رفته هست. در میانه این سقف و کف قیمتی، آپارتمان های بسیاری جهت معامله وجود دارد که به تناسب نیاز و بودجه تقاضا قابل معامله هست؛ ولی کارشناسان معتقدند استمرار رونق معاملات این منطقه بی تردید در گرو خودداری از طمع زیاد کردن قیمت خارج از کشش بازار به وسیله سمت عرضه است.

بازار مسکن منطقه ۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران یک بازار با دامنه قیمت وسیع است که بهای یک آپارتمان نوساز در محله‌های متفاوت آن از چند ده میلیون تا بیش از یک میلیا

واژه های کلیدی: ایران | بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz