شلاق زدن مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی

شلاق زدن: مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی شیمیایی استفاده حشرات حرارت اسپری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی بعد از سالها تحرک اندک، با گزینش روحانی، اقدامی در مسیر درست انجام شد/ به مکان

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی در دانشگاه هاروارد آمریکا با بیان اینکه در نتیجه حصول توافق هسته ای ، آژانس بازرسی های نیرومند تری را د

بعد از سالها تحرک اندک، با گزینش روحانی، اقدامی در مسیر درست انجام شد/ به مکان

آمانو: بعد از سالها تحرک اندک، با گزینش روحانی، اقدامی در مسیر درست انجام شد/ به مکان های موردنیاز جهت بازرسی دسترسی داریم

عبارات مهم : آژانس

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی در دانشگاه هاروارد آمریکا با بیان اینکه در نتیجه حصول توافق هسته ای ، آژانس بازرسی های نیرومند تری را در کشور عزیزمان ایران انجام می دهد و آگاهی بیشتری نسبت به برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران دارد، گفت آژانس به تمام مکان های مورد نیاز جهت بازرسی در ایران، دسترسی دارد.

به گزارش ایرنا، آمانو روز سه شنبه در دانشگاه هاروارد راجع به نقش آژانس بین المللی انرژی اتمی در کشور عزیزمان ایران و اینکه آیا برنامه جامع اقدام مشترک، یک دستاورد آشکار جهت راستی آزمایی هست، خاطر نشان کرد که شرکت وی، اختیارات و قدرت بیشتری در زمینه بازرسی ها از برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران داشته است.

بعد از سالها تحرک اندک، با گزینش روحانی، اقدامی در مسیر درست انجام شد/ به مکان

وی افزود: بدون توافق هسته ای با ایران، ما آشنایی و آگاهی بسیار کمتری در قبال برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران می داشتیم. تعهدات مرتبط با امور هسته ای تحت برنامه جامع اقدام یکسان به وسیله کشور عزیزمان ایران در حال اجرا بوده و آژانس تاکنون به تمامی مکان هایی که جهت بازرسی در کشور عزیزمان ایران به آنها نیاز داشته، دسترسی داشته هست. پادمان های آژانس آخر نمی یابد.

آمانو در حالی این صحبت را در دانشگاه هاروارد ایراد کرد که این صحبت آخرین برنامه وی طی سفر 9 روزه اش به آمریکا بود. وی همچنین صحبت ها و نشست هایی را در واشنگتن و نیویورک از جمله بیانیه سالیانه وی به مجمع عمومی شرکت ملل در مورد اقدام آژانس در حمایت از صلح و توسعه جهانی داشت.

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی در دانشگاه هاروارد آمریکا با بیان اینکه در نتیجه حصول توافق هسته ای ، آژانس بازرسی های نیرومند تری را د

آمانو در نیویورک با نیکی هیلی نماینده دائم آمریکا در شرکت ملل نیز دیدار کرد.

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در ادامه صحبت خود در دانشگاه هاروارد به این مسئله اشاره کرد که آژانس در کانون کارها جهت حل و فصل مسئله هسته کشور عزیزمان ایران از سال 2002 قرار داشت. وی گفت که بعد از روی کار آمدنش در آخرهای سال 2009 تصمیم گرفت تا آشکارا ارزیابی آژانس را در مورد کارها در قبال برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران تشریح کند.

آمانو تصریح کرد بعد از سالها تحرک اندک، اقدامی در مسیر درست در سال 2013 و بعد از گزینش حسن روحانی به عنوان مدیر جمهوری کشور عزیزمان ایران صورت گرفت که در نهایت منجر به این شد که آژانس و ایران، نقشه راهی را در ژوئیه 2015 جهت براق سازی ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران امضا کنند. همچنین در این مسیر توافق نامه جداگانه ای میان کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 حاصل شد.

بعد از سالها تحرک اندک، با گزینش روحانی، اقدامی در مسیر درست انجام شد/ به مکان

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خاطر نشان کرد: کشور عزیزمان ایران اکنون بطور موقت پروتکل الحاقی را اجرا می کند که این اقدام به بازرسان دسترسی گسترده تری را به اطلاعات و مکان ها در کشور عزیزمان ایران می دهد. توانایی تایید و کنترل ما بسیار نیرومند تر از آن چیزی است که تاکنون در اختیار داشتیم.

واژه های کلیدی: آژانس | ایران | برنامه | دانشگاه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz