شلاق زدن مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی

شلاق زدن: مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی شیمیایی استفاده حشرات حرارت اسپری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا کی‌روش شجاع را دعوت نمی کند؟

به گزارش خبرورزشی ؛ از آخرین باری که شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی حضور داشت، نزدیک به 4،5 سال می گذرد. او قبل از جام جهانی برزیل، از لیست کارلوس کی روش خط خو

آیا کی‌روش شجاع را دعوت نمی کند؟

آیا کی روش شجاع را دعوت نمی کند؟

عبارات مهم : ایران

مدافع قرمزها خیلی علاقه دارد دوباره به تیم ملی برگردد.

به گزارش خبرورزشی ؛ از آخرین باری که شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی حضور داشت، نزدیک به 4،5 سال می گذرد. او قبل از جام جهانی برزیل، از لیست کارلوس کی روش خط خورد و بعدها مشخص شد علت چه بوده هست. شجاع هیچگاه نتوانست در زمین خوش اخلاق کند و گاهی مثل یک بازیکن بی تجربه، کنترل خود را از دست می داد.

آیا کی‌روش شجاع را دعوت نمی کند؟

بعدها یکی مثل پیم صادقیان هم قربانی چنین مسئله ای شد و از تیم ملی خط خورد. شجاع البته از نظر کی روش یک توصیه منفی دیگر در کارنامه اش داشت. هنگامی که خلعتبری از تیم ملی خط خورد، او به حمایت از همبازی سابقش در سپاهان علیه کادر فنی کشور عزیزمان ایران حرف زد. این یعنی بی احترامی شجاع به کی روش و همه می دانند هنگامی که کارلوس چنین حسی داشته باشد، دست به چه تصمیماتی می زند. خلیل زاده همچنین از بعد فنی هم نتوانست آن بازیکنی باشد که کی روش می خواهد.

حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان و بعد شکست برابر الهلال که توام با عملکرد ضعیف شجلاع خلیل زاده بود، باعث شد تا کی روش حتی به قراردادن نام او در لیست 35 نفره اش هم قانع نشود. جهت کی روش درخشش در لیگ کشور عزیزمان ایران کافی نیست و هنگامی که یک بازیکن در مسابقه های بین المللی به میدان می رود، زیاد او زیر نظر خواهد داشت. هنگامی که شجاع نتوانست بازیکنی مثل خریبین را مهار کند، به طور کامل از معادلات بیرون ماند چون در بازی های ملی، مدافعان به مراتب جلوی بهتر از خریبین بازی می کنند.

به گزارش خبرورزشی ؛ از آخرین باری که شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی حضور داشت، نزدیک به 4،5 سال می گذرد. او قبل از جام جهانی برزیل، از لیست کارلوس کی روش خط خو

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz