شلاق زدن مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی

شلاق زدن: مکان های آلوده روش های خانگی روش خانگی شیمیایی استفاده حشرات حرارت اسپری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به همراه سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه با تجربه‌ترین‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهند بود. 

کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی

کی روش و تابارس با تجربه ترین سرمربیان جام جهانی

عبارات مهم : روسیه

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به همراه سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه با تجربه ترین ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهند بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از لا ترسرا، جام جهانی ۲۰۱۸ فردا (پنج شنبه) با دیدار تیم روسیه و عربستان شروع می شود. واشنگتن تابارس و کارلوس کی روش چهارمین تجربه خود را در جام جهانی خواهند داشت. آن ها جز سرمربیانی هستند که بارها حضور در بزرگ ترین فستیوال فوتبالی را تجربه کردند. در این میان کارلوس آلبرتو پریرا با ۶ حضور بالاتر از همه قرار دارد. در ادامه به با تجربه ترین سرمربیان تاریخ جام جهانی اشاره می شود.

پریرا (۶ حضور)

کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی

سرمربی برزیلی در جام جهانی ۱۹۸۲ اسپانیا هدایت تیم ملی کویت را بر عهده داشت. او در سال ۱۹۹۰ بر نیمکت امارات نشسته بود. در ادامه توانست با هدایت برزیل قهرمان جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا شود. پریرا دوباره سرمربی یک تیم عربی شد و در جام جهانی ۱۹۹۸ هدایت عربستان را بر عهده داشت. او در جام جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل بود.

بورا میلوتینوویچ (پنج حضور)

سرمربی صربستانی نخستین تجربه خود را در جام جهانی ۱۹۸۶ با تیم ملی فوتبال مکزیک داشت. میلوتینوویچ چهار سال بعد به عنوان سرمربی کاستاریکا جام جهانی ۹۰ را تجربه کرد. او سپس هدایت تیم ملی فوتبال آمریکا، نیجریه و چین را در جام های جهانی ۹۴، ۹۸ و ۲۰۰۲ بر عهده داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به همراه سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه با تجربه‌ترین‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهند بود. 

هنری میشل (چهار حضور)

سرمربی فرانسوی نخستین تجربه اش را با هدایت تیم ملی کشورش در جام جهانی ۱۹۹۶ مکزیک داشت. او سپس در جام جهانی ۹۸ فرانسه هدایت مراکش را بر عهده گرفت. میشل در جام جهانی ۱۹۹۴ سرمربی کامرون بود و در سال ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی ساحل عاج چهارمین جام جهانی خود را تجربه کرد. او در سال ۲۰۰۲ توانست تونس را راهی جام جهانی کند ولی جهت مرحله نهایی او بر کنار شد.

واشنگتن تابارس (چهار حضور)

سرمربی اروگوئه ای در جام جهانی ۱۹۹۰ هدایت کشورش را بر عهده داشت. او سپس دوباره با تیم ملی کشورش جام جهانی ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ تجربه کرد و در جام جهانی روسیه حضور خواهد داشت.

کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی

کارلوس کی روش (چهار حضور)

سرمربی پرتغالی نخستین تجربه اش را در جام جهانی با تیم ملی آفریقای جنوبی در سال ۲۰۰۲ داشت. او سپس به عنوان سرمربی کشورش جام جهانی ۲۰۱۰ را تجربه کرد. کی روش در سال ۲۰۱۴ هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران را بر عهده داشت و اکنون با این تیم در روسیه مربیگری خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به همراه سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه با تجربه‌ترین‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهند بود. 

ماریو زاگالو (سه حضور)

سرمربی برزیلی نخستین تجربه اش با تیم ملی کشورش در جام جهانی ۱۹۷۰ داشت. او سپس با این تیم جام جهانی ۱۹۹۴ و ۱۹۹۸ تجربه کرد.

لوییس فیلیپه اسکولاری (سه حضور)

کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی

سرمربی برزیلی در سال ۲۰۰۲ و ۲۰۱۴ هدایت سلسائو را در جام جهانی بر عهده داشت. او در جام جهانی ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی پرتغال آشنا می شد.

گاس هیدینک (سه حضور)

سرمربی هلندی نخستین تجربه خود را با هدایت تیم ملی کشورش در جام جهانی ۱۹۹۸ داشت. او سپس در جام جهانی ۲۰۰۲ هدایت تیم ملی کره جنوبی را بر عهده گرفت. آخرین تجربه هیدینک جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بود که سرمربی استرالیا محسوب می شد.

یواخیم لوو (سه حضور)

او تنها با تیم ملی فوتبال آلمان سه جام جهانی را تجربه کرده است (۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸).

خوسه پکرمن (سه حضور)

سرمربی آرژانتینی در سال ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده داشت و سپس جام جهانی را با تیم ملی کلمبیا در سال ۲۰۱۴ تجربه کرد و با این تیم دوباره در روسیه مسابقه خواهد کرد.

ارنان داریو گومس (سه حضور)

گومس ابتدا با تیم ملی فوتبال کلمبیا جام جهانی را تجربه کرد. این اتفاق در سال ۹۸ در فرانسه رخ داد. او سپس هدایت اکوادور را در جام جهانی ۲۰۰۲ بر عهده گرفت و اکنون با پاناما در روسیه مسابقه می کند.

واژه های کلیدی: روسیه | سرمربی | فوتبال | فوتبالی | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz